15:15 Filistin

Refah bölgesine yapılan saldırıların ardından Türkiye'nin birçok şehrinde harekete geçen STK'lar ve halk meydanlardan, siyonistlerin yaptığı katliamın durdurulması için Müslüman ülkelere seslendi.

15:09 Güncel

Suriye’nin Kamışlo kenti tarafında başlayan anız yangını, mayınlı sınır hattına sıfır noktaya doğru ilerlerken yangın Mardin’in Nusaybin ilçesinden görüntülendi.

15:02 Güncel

Diyanet İşleri Başkanlığı, merkez ve taşra teşkilatında açık bulunan alanlarda görev yapmak üzere yazılı ve sözlü sınavla 85 eğitim görevlisi alacak.

15:00 Filistin

Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi (BMGK), Gazze'nin Refah bölgesindeki durumu görüşmek için acil toplanacak.

14:57 Kültür

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından hazırlanan "Gelenekli El Sanatları Hayır Çarşısı"nın açılışını yaptı.

14:53 Siyaset

HÜDA PAR Batman Milletvekili Serkan Ramanlı, İstanbul'da düzenlenen Turkish Open WAKO Dünya Kupası Şampiyonasında 94 kiloda birinci olan sporcu Mustafa Okuyucu'yu ziyaret ederek kendisini tebrik etti.

14:52 Sağlık

Üroloji Uzmanı Aykut Koç, su tüketiminin yetersiz olmasının böbrek taşı oluşumunu artırabileceğini ve bu durumun ciddi sağlık problemlerine neden olabileceğini vurguladı. Koç, bu sebeple düzenli su içmeye önem verilmesi gerektiğini belirtti.

14:51 Filistin

İşgal rejiminin Refah'a yönelik saldırılarında şehit Filistinli Müslümanlar için bir araya gelen İstanbul Medeniyet Üniversitesi öğrencileri, yapılan katliamı kınayarak siyonist rejimi lanetledi.

14:47 Sağlık

Dişlerin her zaman sağlıklı olması için ağız ve diş bakımının yanı sıra tüketilen besinlere de dikkat edilmesi gerekiyor.

14:41 Kültür

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Türkiye Diyanet Vakfı tarafından hazırlanan "Gelenekli El Sanatları Hayır Çarşısı"nın açılışını yaptı.