banner57

Erdoğan'dan McKinsey açıklaması! Noktayı koydu

AK Parti 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, McKinsey tartışmalarına ilişkin, "Bütün Bakan arkadaşlarıma, 'Bunlardan fikri danışmanlık hizmeti de almayacaksınız' dedim. Hiç gerek yok, biz bize yeteriz." dedi.

banner97
Erdoğan'dan McKinsey açıklaması! Noktayı koydu
banner112

Mckinsey anlaşmasıyla ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fikri danışmanlık almayacaksınız dedim, biz bize yeteriz." dedi.

Kızılcahamam'da partisinin gerçekleştirilen 27. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, McKinsey’den danışmanlık alınmasına karşı çıkarak, fikri danışmanlığın alınmayacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mckinsey tartışması ile ilgili şöyle konuştu:  

"Türkiye'nin bu kadar kısa sürede bu kadar büyük yatırımları hayata geçirmesini hala anlamayan birine anlatmayı söz israfı olarak görüyorum. Kamu özel ortaklığını Türkiye nasıl başardı bunu anlatın dediler G-20 Toplantısı’nda. Bu zat ücreti mukabil tutulmuş bir danışmanlık şirketi üzerinden aklı sıra bizi köşeye sıkıştırmaya çalışıyor. Tüm  arkadaşlarımıza söyledim, bunlardan fikri danışmanlık hizmeti de almayacaksınız dedim. Gerek yok, biz bize yeteriz. Bu zata değil ama bu zatın hezeyanlarıyla aklı karışmış olan varsa izah etmek isterim. Evet, bir dönem Türkiye savunmadan tarıma her şeyini Amerika'ya teslim etmiştir. Türkiye bu felaketi tek parti CHP ve milli şefi İnönü döneminde yaşamıştır."

GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2018, 12:22
YORUM EKLE
banner61
SIRADAKİ HABER