banner57

Muharrem İnce'nin skandalları bitmek bilmiyor

Muharrem İnce'nin skandalları bitmek bilmiyor CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin geçmişte yaptığı taciz skandalı yeniden gündeme geldi.

banner99
banner112

Kanal İstanbul ve yerli otomobil gibi büyük projeleri durduracağını vadeden CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin geçmişte yaptığı taciz skandalı yeniden gündeme geldi.

İnce, 2012 yılında kendisinden yardım isteyen Fatma B.'yi taciz ederek skandal ifadeler kullanmıştı. Duruma tepki gösteren dönemin Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "Ahlaktan, adaletten ve namustan bahsedilecek olsa sizin en son konuşmanız lazım. 549 milletvekilinin 500 tane dokunulmazlık dosyası var ama bu milletvekillerinin içerisinde bir tek dosya "cinsel taciz"den o da size ait. O iddianamenin içerisindeki mesajları okuyunca şu koltuklar kadar insanın yüzü kızarıyor ama senin yüzün kızarmıyor. Sen kendin partili bir bayana karşı işlediğin bu haltın cezasını da göreceksin hesabını da vereceksin. Sen önce istifa et"demişti.

TACİZ MESAJLARI ATMIŞTI

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, 2012 yılında Bülent Arınç ile"taciz dosyası" tartışmasına girmişti. Bu skandalı İnce yalanlasa da, taciz ettiği kadın mağdure Fatma B. Takvim gazetesine konuşmuştu.

Muharrem İnce, bu skandalı her seferinde inkar etse de, Fatma B., "Attığı mesajlar elimde, 'Abazayım gel.' dedi. Rüşvet bile teklif etti..." demişti.

ARINÇ: CHP'Lİ KADINLAR YANINA OTURMASIN

Bülent Arınç, Muharrem İnce'nin taciz skandalının patladığı günlerde,"Fezlekeden 3-4 mesaj okudum, yüzüm kızardı. CHP'li kadınlar İnce'nin yanına oturmasın." demişti.

İşte o haber:

Skandala doymayan Muharrem İnce;

Muharrem İnce'nin erotik şiir kitabı ortaya çıktı

CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 'Tatanka' adlı şiir kitabı ortaya çıktı. İnce'nin kitabındaki erotik şiirler dikkat çekti.

Her fırsatta fizik öğretmeni olduğunu ve kendisine Hacı Muharrem dendiğini ifade eden İnce'nin yıllar önce yazdığı ve "Tatanka" adını verdiği şiir kitabı ortaya çıktı.


ŞİİR KONULARI DİKKAT ÇEKTİ

Muharrem İnce'nin "Tatanka" adını verdiği kitapta yazdığı şiirler ele aldığı konular bakımından dikkat çekti.

Öyle ki İnce'nin kitabı türlü erotik fanteziler dolu!

İşte o kitap ve dikkat çeken şiirlerden seçip buraya koya bileceğimiz en hafif olanı bulduk, diğerleri +18 olduğundan yüzümüz kızardı utandık:

Görseller: Yeni Akitt

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 18:11
YORUM EKLE
banner61
SIRADAKİ HABER