banner66

“İstanbul 'evet' dediyse Türkiye 'evet' demiştir.“

Başbakan Yıldırım, AK Parti'nin Büyük İstanbul Mitingi'nde konuşuyor. Başbakan Yıldırım, "İstanbul 'evet' dediyse Türkiye 'evet' demiştir." dedi.

banner94
“İstanbul 'evet' dediyse Türkiye 'evet' demiştir.“
banner112

İSTANBUL (AA) Başbakan Binali Yıldırım, "Adamlar nereye gidiyorsa yıkımdan bahsediyorlar, AK Parti ne yaptıysa bunları durduracağız, bunları yaptırmayacağız, bunları yıkacağız diye ağızlarından bir hayır kelime çıkmıyor bunların. Bunların bu ülkede tek bir dikili ağaçları yok. Hiçbir yerde şu eseri de biz yaptık diyebiliyorlar mı, diyemezler." dedi. 

Başbakan Yıldırım, AK Parti'nin Büyük İstanbul Mitingi'nde konuşuyor.

Başbakan Yıldırım, "İstanbul 'evet' dediyse Türkiye 'evet' demiştir." dedi. 

Başbakan Yıldırım, AK Parti'nin Büyük İstanbul Mitingi'nde, "(Muhafelet) Çıkmışlar meydanlarda bol keseden atıyorlar, ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Türkiye, İstanbul biliyor ki bu şehirde hizmet denilince akla Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti gelir." diye konuştu.

'PKK'ya, DEAŞ'a, FETÖ'ye karşı nasıl mücadele edeceksiniz, bunu ortaya koyun' 

Başbakan Yıldırım, "Bugün FETÖ'yü, PKK'yı, ağzına alamayanlar, bu ülkeyi yönetmeye talip oluyorlar, önce siz çıkın cesurca PKK'ya, DEAŞ'a, FETÖ'ye karşı nasıl mücadele edeceksiniz, bunu ortaya koyun, ondan sonra vatandaşımız size güvensin, size destek versin." dedi. 

'Sandığa gidelim gitmeyenlere gitmesi için destek olalım, teşvik edelim'

Başbakan Yıldırım, "Aman siz siz olun mutlaka sandığa gidelim gitmeyenlere gitmesi için destek olalım, teşvik edelim çünkü, bu seçim önemli bir seçim." dedi. 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2018, 18:14
YORUM EKLE
banner59
SIRADAKİ HABER