banner53

CHP İnce dedi ve şov başladı

Muharrem İnce aday olur olmaz şova başladı! CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayı olarak Muharrem İnce'yi açıklamasının ardından sözde tarafsız ve partisiz olacağını iddia eden İnce, CHP rozetini çıkararak Kılıçdaroğlu'na verdi.

banner95
CHP İnce dedi ve şov başladı
banner112

Cumhurbaşkanı adaylığı açıklanan Muharrem İnce, kürsüye çıkarak, "Tarafsız olacağım, size emanet ediyorum diyerek parti rozetini çıkarttı. İnce, "24 Haziran'da Allah'ın izni, milletin isteğiyle cumhurbaşkanı olacağım. Sadece CHP'lilerin değil, 80 milyonun, herkesin, AK Partililerin, HDP'lilerin, MHP'lilerin, Saadet Partililerin, herkesin cumhurbaşkanı olacağım. Tarafsız bir Cumhurbaşkanı olmak için rozetimi size emanet ediyorum" diye konuştu. 

Muharrem İnce'nin açıklamalarından satırbaşları;

Hep söylediniz parti başkanından cumhurbşakanı olmaz bunu hep söylediniz ben de bu görüşünüze hep katıldım. 24 Haziran'da allahın izni ile cumhurbaşkanı olacağım. ;Sadece CHP'lilerin değil 80 milyonun herkesin cumhurbaşkanı olacağım. Onun için 15 yaşında 79 ara seçimlerinde sokaklara afiş asmaya çıkmış ve 39 yıl CHP'nin roketini taşımış biri olarak ben tarafsız bir Cumhurbaşkanı olacağım"

Muharrem İnc, "2 insan 2 parti başkanı beraber yola çıkmışlar beraber parti kurmuşlar. Gelmişi başbakanlığı sana vermiş sonra bir gün Cumhurbaşknı adayı olmak istediğinde Genel Kurmay Başkanı'nı helikopterle indirmişsin. Bu bir lider kardeşim dediği birine sonunda iş kendine geldiğinde yaptığına bak. Diğer tarafta bir başka aday var karşısına çıkmış 2 kene aday olmuş. ELeştirmiş ama sonra demiş ki çocuklarımızın geleceği için ülkenin selameti için aday olmuş olabilir. şimdi size soruyorum kardeşim dediğin adamı evine heliokoprter göbnderenden bu millete fayda gelmez. Bize iyi bak kim kendini düşünüyor kim milletini düşünüyor.

24 Haziran'da fetret devrini hep birlikte bitireceğiz

Ben senden 5 ay daha kıdemliyim. Askere gitseydik, ben çavuş olurdum sen onbaşı

Diyorsanız kiMuharrem İnc diploman var mı? O yeter mi? 8 dönemlik transkript var.

Terör nereden gelirse gelsin mücadele edeceğiz.

İki ülkeyi soyanlarla mücadele edeceğiz

Bir umudum sokakta, çarşıda meydanda bunu başaracağız hep birlikte

İnce, "Adalet Yürüyüşü'nü gerçekleştirdiği için Sayın Genel Başkanımızı hepinizin ayakta alkışlamasını istiyorum" dedi. Salonunda bulunanlar ayağa kalktı Kılıçdaroğlu'nu alkışladı.

Gençlere sesleniyorum; Evlatlarım, sizin sorularınızı çaldırmayacağım...

Sınavda soruları çalan sandıkça oyu çalar. 50 bin avukat cübbelerinizi arabanızda tutun her an sizi YSK'nın önüne çağırabilirim

Seçildiğimde Çankaya'ya gideceğim. Saray'ı bu ülkenin en akıllı evlatlarına vereceğim.

Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2018, 11:50
YORUM EKLE
banner64
SIRADAKİ HABER