MESELE EBRU ÖZKAN’MI SANDIN

MESELE EBRU ÖZKAN’MI SANDIN

Turistik amaçlı 3 günlük Kudüs seyahati için yola çıkan Ebru Özkan, dönüşü sırasında geldiği İsrail'in Tel Aviv kentinde bulunan Ben Gurion Havalimanı'nda gözaltına alındı. Askeri mahkemede yargılanan Özkan için tutuksuz yargılama kararı verilirken, karara İsrail polisi itiraz etmiş, tutukluluk süresinin 24 saat daha uzatılması istenmişti. Mahkeme, İsrail polisinin talebini kabul ederken, üst mahkeme de tutukluluk süresinin 7 gün daha uzatılmasını istedi. Terörist muamelesi gören ve elleri, ayakları kelepçeli şekilde mahkemeye götürülürken görüntülenen Özkan'ın ne zaman serbest kalacağı ise bilinmiyor.

Terör örgütü ile bağlantılıymış ve “İsrail’in güvenliğine tehdit” oluşturuyormuş.

Belge, kanıt sorarsanız öyle bir şeyde yok.

Kadir Gecesini Mescid-i Aksa’da dua ederek geçirmiş ve Filistinli çocuklara şeker dağıtmış, başka bir suçu yada eylemi de bilinmiyor.

DÜNYANIN ÖNÜNE KURULAN TİYATRO

Meselenin Masum kızımız Ebru Özkan olmadığını, Terörist İsrail’in dünyanın gözü önüne kurduğu Mahkeme dekoru verilmiş salonlarından Hakim ve savcı rolü yapan sözde hukuk adamlarıyla kendilerinin yazıp kendilerinin yönettiği oynattığı tiyatroyu izlerken perdenin arkasında yıllar önce sinelerine saplanmış çıkarmaya çalışırken sapı ellerinde kalmış namlusu sinelerinde hala irin akıtan “One minute”in intikamını almaya çalıştıklarını biliyoruz.

KORKUSUNU BİR KADINA DEMİR PRANGA TAKARAK KAPATMAYA ÇALIŞAN ACİZ DEVLET İSRAİL

Ebru Özkan ellerine kelepçe ayaklarına pranga vurulup dünyanın gözü önüne çıkarılıp teşhir edilirken bilinç altlarında Cumhurbaşkanından en minik askerine kadar bilinç altındaki Türk ve Türkiye korkusunu kapatmaya çalışan aciz devlet İsrail mahallenin pısırık şizofren çocuğunun çocuğun mahalledeki masum kedi yavrularına işkence ederek tatmin olmaya çalıştığı gibi şizofren bir devlet olmaktan öteye gidemiyor.

YOK OLMAK KADERİ OLAN DEVLET İSRAİL

İsrail tarihçileri ve İsrail devleti de biliyor ki Orta doğuda döktükleri kanlar bir gün taşacak ve boğazlarına oturacak. Herkesin bildiği bir gerçekte Yok olmak, yıkılmak, kaderi olan bir devletin, günü birlik siyasetlerle, mazoşist siyasetçilerin, tarihlerinde hiçbir zaman insani vasıflarını yaşayamamış İsrail halkına sürekli kan ve irin içirmeye devam ederek kendi halkını insani duygulardan uzaklaştırmakla kendi sonlarını hazırladıklarını görecekler elbet

EBRU ÖZKAN İÇİN TÜRK DEVLETİ NE YAPIYOR

İsrail dünyanın önüne kurduğu sahnede kendini iyi hissetmek için oynadığı orta oyununun son perdesini Türkiye’nin yazacağını biliyor. Bu yüzden perdenin sonunda Ebru Özkan serbest bırakılacak ve Türkiye ye dönecek İsrail bunu da pekala biliyor, ama oyunun son perdesi başlamadan elinden geldiği kadar oyunu sürdürmeye ve güçlüymüş numarası yapmaya devam etmek istiyor.

SONUÇ OLARAK

“Zulümle abad olanın akıbeti berbad olur” sözü İsrail devletinin bonuna asılmış yağlı urgan gibi duruyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mikail
mikail - 11 ay Önce

muhteşem