banner66

Din görevlisinden nişanlısına Rus turistlerin arasında evlilik teklifi

Antalya’da din görevlisi, dünyaca ünlü Konyaaltı sahilinde Rus turistlerin arasında nişanlısına evlilik teklifi etti.Antalya’da görev yapan 24 yaşındaki Tahsin Özemek, aynı yaştaki nişanlısına evlilik teklifi yapmak için dünyaca ünlü...

banner100
Din görevlisinden nişanlısına Rus turistlerin arasında evlilik teklifi
banner112

Antalya’da din görevlisi, dünyaca ünlü Konyaaltı sahilinde Rus turistlerin arasında nişanlısına evlilik teklifi etti.

Antalya’da görev yapan 24 yaşındaki Tahsin Özemek, aynı yaştaki nişanlısına evlilik teklifi yapmak için dünyaca ünlü Konyaaltı sahilini tercih etti. Diğer din görevlisi arkadaşlarının yardımıyla sahile mumlardan kalp yapan Özemek, güller dökmeyi ihmal etmedi. Hummalı çalışmayı sahilde yürüyüş yapan turistler de ilgiyle izledi. Her şeyden habersiz kız arkadaşı Gonca Çavuşoğlu’nu sahile getiren Tahsin Özemek, meşalelerin arasında diz çökerek evlilik teklifi yaptı. ‘Evet’ cevabı alan Özemek, kendisini izleyen Rus turistlerden alkış aldı. İlginç evlilik teklifini sahilde yürüyüş yapan Rus turistler ilgiyle izledi.

Kendisine yardım eden arkadaşlarına teşekkür eden Tahsin Özemek, "Farklı bir şey yapmak istedim. Akşam saatlerinde burası kalabalık olduğu için Konyaaltı’nda yapmak istedim" dedi.

Daha farklı bir evlilik teklifi beklediğini söyleyen Gonca Çavuşoğlu ise, "Benim için sürpriz oldu. Emeği olan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Evlilik teklifinin ardından çift gökyüzüne dilek balonu gönderdi.
YORUM EKLE
banner62
SIRADAKİ HABER