banner55

Konyevi Cemaatinden seçimlerle ilgili önemli açıklama

24 Haziran 2018 seçimleri hakkında Konyevi Cemaatinden önemli bir açıklama geldi. M.Feyzullah Konyevi imzasıyla Kamuoyuyla paylaşılan ilanda, İslami hassasiyetlerin unutulmaması gerektiğine vurgu yapıldı.

banner93
Konyevi Cemaatinden seçimlerle ilgili önemli açıklama
banner112

24 Haziran 2018 seçimleri; Konyevi Cemaatinden önemli bir açıklama geldi. M.Feyzullah Konyevi imzasıyla Kamuoyuyla paylaşılan ilanda, İslami hassasiyetlerin unutulmaması gerektiğine vurgu yapıldı. Konyevi cemaati ve kurumları 24 Haziran'da yapılacak olan seçimlerde  Cumhurbaşkanı RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ı ve AK PARTİ'yi destekleyeceklerini açıkladı. 

Duyuru şöyle: 

Önemli bir eşikten geçtiğimiz bu günlerde; vebal altında kalmamak için bir Müslümanın, kendisini idare edecek kişiyi seçerken İslami hassasiyetlerini unutmaması gerekir.

Böyle bir durumda İslam'a ve Müslümanlara en çok faydası olanı seçmekle mükellefiz. Aksi takdirde İslam'a ve Müslümanlara zarar verenlere yardımcı olunmuş olur.

Bu minvalde;

'İslam aleminin' daha çok parçalanmaması için,

'Mazlumların sahipsiz' kalmaması için,
'Kudüs' unutulmaması için,
'Müslümanların tebliğ ve davet hizmetleri' engellenmemesi için,
'Müslümanların maslahatı ve Ülkemizin istikrarı' için,
Ülkemizin tüm 'İslam toplulukları' nezdinde 'umut' olmaya devam etmesi için,
‎24 ‎Haziran ‎2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN'ı, Milletvekili seçimlerinde de AK PARTİ'yi desteklediğimizi tüm kardeşlerimize en halisane duygularımızla duyururuz.
M. Feyzullah Konyevi

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2018, 15:51
YORUM EKLE
banner59
SIRADAKİ HABER