banner58

Başkan Erdoğan Belediye Başkanlarına Talimat Verdi

Başkan Erdoğan, başkanlığında geçen hafta sonu yapılan 31 Mart yerel seçimler değerlendirildi AK Parti'nin Kızılcahamam kampında yeni döneme dair belediye başkanlarına önemli mesajlar verildi.

banner98
Başkan Erdoğan Belediye Başkanlarına Talimat Verdi
banner112

Morallerin güçlü tutulmasını isteyen Başkan Erdoğan, belediye başkanlarına halkın içinde olmalarını, şatafattan, gösterişten uzak durmalarını ve etraflarına pozitif enerji vermelerini istedi.

 

Öncelikli olarak yarım kalan projelerin bitirilmesini isteyen Başkan Erdoğan, yatay mimari konusunda bir defa olduğunu AK Parti kampının son günü kapanış konuşmasında bir defa daha söyledi.

Başkan Erdoğan konuşmasında bir büyükşehir belediye başkanı ile yaptığı birebir görüşmede, arasında geçen diyalogu da anlattı. Büyükşehir belediye başkanının 20 küsur kat inşaat yapıyorum, bunu yıkabilir miyim?" diye sorduğunu, ona "Hiç tereddüt etme, yık" karşılığını verdiğini söyleyen Erdoğan, "Çünkü bizim sözümüz var.

Ne dedik? 'Dikey mimariye müsaade yok, yatay mimari. Çünkü bunlar vatandaşın, halkın hakkına tecavüzdür" ifadelerini kullanmıştı. Başkan Erdoğan, istisnaların kaideyi bozmayacağını söyledi.

Başkan Erdoğan, büyükşehir belediye başkanlarıyla ayrı bir toplantı yaptı. Seçimin artık bittiğini ve bu zamanda kimlerin yol arkadaşlığı yaptığını kimlerin farklı yönlere savrulduğunun görüldüğünü belirten Erdoğan, belediye başkanlarına, Bundan sonra halka hizmet var.

Çok çalışın. Seçim sürecinde söylediğimiz ve yeni dönemin belediyecilik vizyonumuzun sloganı olan gönül belediyeciliğini layıkıyla yerine getirin. Vatandaşlara verdiğiniz vaatleri en kısa zamanda hayata geçirin. Size oy vermeyenleri de kucaklayın. Onların gönlüne girin.

KAYNAK: SABAH

YORUM EKLE
banner60
SIRADAKİ HABER