banner52

Adnan Oktar ve örgütünün karanlık yüzünü anlattı

"Halk, bu konular açıldıkça hangi pisliklerden kurtulduğunu daha iyi anlayacaklar." dedi.

banner93
Adnan Oktar ve örgütünün karanlık yüzünü anlattı
banner112

Adnan Oktar Operasyonun başlamasında kilit rol oynayan eski mağdurlardan Ceylan Özgül, Adnan Oktar Terör örgütünün iç yüzünü anlattı. 

Adnan Oktar grubundan önceki senelerde kaçarak kurtulan Ceylan Özgül, "7, 10, 14 ve 17 yaşında kızlar burada tacize uğruyor. Defalarca istismara uğrayan kızlar var. Halk, bu konular açıldıkça hangi pisliklerden kurtulduğunu daha iyi anlayacaklar." dedi.

Orada kaldığı süre boyunca kendisine mahrem bilgilerin açılmaya başlandığını aktaran Özgül, "Ben özellikle devlete saldıran, Türk devletinin bilgisi olmadan yurtdışında yapılan faaliyetleri fark ettim. Bu vicdanımı çok rahatsız etti, o şekilde kaçtım" dedi.

Genç ve özellikle "ayrıcalıklı" bazı ailelerde yetişmiş insanları çekmek için bu gibi grupların vitrine ihtiyaçları olduğunu aktaran Özgül, sözlerini şöyle sürdürdü: "Hatta bugüne kadar bu tip grupların dışarıdan tehlikesinin tam olarak anlaşılamamasının sebeplerinden bir tanesi de bu vitrin aslında. Bu özel oluşturulmuş, üzerinde çalışılmış bir iş olarak yapılmış bir vitrin, o yüzden cezbedici.

Benim girme sebeplerimden bir tanesi ben çok idealist bir genç kızdım üniversite yıllarımda. Grupta anlatılan İslam ahlakını dünyaya hakim kılmak gibi bu ideallerin üzerinde çalışılacağına inanmıştım. Bu konuda kandırıldım açıkçası. O yüzden bu gruba katılmıştım.

Bu örgütün iç yüzü gerçekten pislik dolu. Bakın 7, 10, 14 ve 17 yaşında kızlar burada tacize uğruyorlar. Defalarca tecavüze uğrayan kızlar var. Bu grup konusundaki bilgiler ortaya çıktıkça insanlar çok daha fazla bunları fark edecek. Halk bu konular açıldıkça hangi pisliklerden kurtulduklarını, sokaklarımızın neyden temizlendiğini daha iyi anlayacaklar. Bunlar teker teker ortaya çıkınca aslında Türk halkı gerçekten çok şaşıracak. Burada çok fazla müşteki var. Ben de bu müştekilerden bir tanesiyim. O yüzden de bunun ortaya çıkmasına hiç şaşırmadım."


Ehaber724

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2018, 05:13
YORUM EKLE
banner65
SIRADAKİ HABER