banner54

AK Parti'li heyetten YSK'ye ziyaret

- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sorgun: - "Türkiye'deki seçimler, dünyada eşine az rastlanan güvenli, güvenilir ve şeffaf seçimlerdir" - "Dünyanın en özgür, en şeffaf ve en güvenilir seçimlerini yapıyoruz. İnşallah bu seçimlerin ülkemize, milletimize, demokrasimize ve hukukumuza hayır getirmesini diliyorum. Kazasız, belasız en güzel şekilde, bir düğün, bir bayram havasında geçmesini temenni ediyoruz"

banner100
AK Parti'li heyetten YSK'ye ziyaret
banner112

ANKARA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, "Türkiye'deki seçimler, dünyada eşine az rastlanan güvenli, güvenilir ve şeffaf seçimlerdir." dedi.

Sorgun başkanlığındaki heyet, Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven'i ziyaret etti.

Sorgun, ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye'nin seçim sürecine girdiğini hatırlattı.

YSK'ye nezaket ziyaretinde bulunduklarını belirten Sorgun, "Türkiye'deki seçimler gerçekten dünyada eşine az rastlanan güvenli, güvenilir ve şeffaf seçimlerdir." ifadesini kullandı.

Seçimlerin Anayasaya göre hakim nezaretinde yapıldığına işaret eden Sorgun, şunları kaydetti:

"Dünyanın en özgür, en şeffaf ve en güvenilir seçimlerini yapıyoruz. İnşallah bu seçimlerin ülkemize, milletimize, demokrasimize ve hukukumuza hayır getirmesini diliyorum. Kazasız, belasız, en güzel şekilde, bir düğün, bir bayram havasında geçmesini temenni ediyoruz. Öyle olacağına da inanıyoruz."

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2018, 16:27
YORUM EKLE
banner60
SIRADAKİ HABER